Нєфтек

 Нєфтек працює нафтотрейдером на українському ринку з 1997 року. За ці роки ми завоювали довіру у наших покупців і продовжуємо виконувати зобов’язання з постачання ПММ високої якості від найкращих виробників.

На сьогоднішній день Нєфтек —  це мережа з 18 ти  АЗС в  Дніпропетровській обсласті, сучасна нафтобаза і парк бензовозів. Наші автозаправні станції розташовані на виїзних шляхах і в центрі міста, що створює максимальну зручність для заправки високоякісним пальним, а наявність нафтобази є гарантом постачання якісного пального і виключає можливість пошкодження товару в наслідок зберігання і транспортування.

Нєфтек  одним з перших на Україні отримав статус офіційного продавця пального класу «VENTUS» — пального європейського рівня, фірмового виробництво якого є інтелектуальною власністю ORLEN Lietuva (Литва). Пальне VENTUS сертифіковане на Україні і максимально адаптовано для використання технікою іноземного виробництва, має низький вміст шкідливих домішок і стабільно при тривалому зберіганні. На АЗК нашої компанії бензини високооктанових марок мають «європейське походження». Нами підписані довгострокові контракти з ORLEN Lietuva і це зайвий раз підтверджує наміри Нєфтек поставляти споживачам паливо європейської якості.