32.29

32.29

30.79

29.79

30.29

30.79

14.39

Смарт-карта

ГРОШІ-ГРОШІ-ГРОШІ ...

Які асоціації виникають у сучасної людини при слові «Деньги»? Монети? Купюри? Банк? Сейф?

Кожен день, виходячи з будинку, ми думаємо: «Скільки готівки у гаманці?». Ми звикли, розплачуючись за що-небудь, відраховувати потрібну кількість грошей і передавати їх продавцю. Це звичайно, це звично, це нормально!

Але це - стереотип, причому застарілий! Сучасні гроші це вже не «дзвінка монета», і не те, що приємно хрумтить (або шарудить) в кишенях. Це маленький шматочок пластику, розміром з долоню, на який приклеєна красива золота пластинка. Це смарт-карта (значить, розумна карта), а «золота» платівка - це вбудований мікропроцесор, який може містити величезну кількість інформації (набагато більше, ніж поміщається в гаманці). Пора міняти стереотипи.

Ми говоримо «гроші» - маємо на увазі карту Ми говоримо «карта» - маємо на увазі гроші!

Смарт-карти можуть бути різні. Їх можливості, а отже, області застосування визначаються об’ємом пам’яті, принципом організації пам’яті а головне - ступенем захисту системи від несанкціонованого доступу.

Автоматизовані системи безготівкових розрахунків на АЗС, створені на базі смарт-карт, відразу завоювали репутацію надійних і зручних в експлуатації. Сьогодні в країнах колишнього СРСР найбільш широко поширена система «Петрол Плюс», що працює в більш, ніж 150 містах Росії, Україні, Білорусії, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Киргизії і Азербайджану. В даний час система працює більш ніж на 1000 АЗС, а загальна кількість смарт-карт переступило за 500 000.


ПАЛИВНА КАРТА «Нефтек» - це сучасна система розрахунків за бензин і дизельне паливо на АЗС компанії «Нефтек» і АЗС партнерів.

ПАЛИВНА КАРТА «Нефтек» - це:
1. Зручність і простота в отриманні палива за допомогою паливної картки.
2. Зручна система звітів за спожите паливо.
3. Зручна система обліку доцільності витрачання палива.
4. Високорівнева захист від несанкціонованого використання палива.
5. Всілякі варіанти зберігання палива на картці.
6. Прогресивна система знижок і бонусів.

Смарт-карта - це пластикова карта з пам’яттю. Пам’ять карти дозволяє зберігати інформацію про рахунки, добові та місячні ліміти, дозволяє обмежувати несанкціонований доступ до картки. Смарт-картки є носіями всієї інформації про стан Вашого рахунку, це дозволяє значно зменшити час обслуговування.

Механізм придбання смарт-карти дуже простий. Ми виставляємо Вам рахунок на передоплату за ПММ і Ви отримуєте картку. Під час видачі картки встановлюється добовий або місячний ліміт, розмір якого Ви обираєте самі. Ліміти дозволяють обмежити витрату коштів і палива на добу (за місяць) і дозволяють зберегти Ваші гроші при втраті картки. Також при видачі смарт-карти за Вашим бажанням ми можемо встановити персональний ПІН-код, який убезпечить Вас від спроб несанкціонованого використання Ваших коштів.

При кожній заправці оператор АЗС зобов’язаний видати Вам чек, на якому Ви можете побачити: дату і час заправки; номер АЗС, на якій була проведена заправка; номер картки; залишок грошових коштів; вид палива та його кількість; величину наданої знижки. За цим чеком Ви завжди можете проконтролювати залишок грошових коштів та залишок палива на карті. В кінці місяця ми видаємо видаткову накладну на обраний Вами обсяг палива та оборот по картах. Користуючись електронною картою, Ви отримуєте наступні переваги:
- Зручність заправки;
- Автоматизований контроль і облік витрати грошових коштів;
- Високий рівень захисту своїх коштів;
- Спрощення щомісячної бухгалтерської звітності.

Для придбання електронної картки, Вам необхідно зв’язатися з відділом збуту і якщо Вас влаштують умови роботи, укласти з нами договір. Компетентні менеджери допоможуть і дадуть відповідь на всі, що цікавлять Вас питання. Якщо Ви є юридичною особою, то при собі необхідно мати копію свідоцтва платника податків для реєстрації в базі даних. За електронну картку вноситься застава в розмірі 99 гривень. При розірванні договору, Ви повертаєте нам картку в робочому стані, а ми, в свою чергу, Ваш заставу. Контактні телефони відділу збуту: 8 (056) 7700152, 7700167.

Все будет хорошо

Опитування

Ваше відношення до палива Ventus

Ми на карті

Новини та акції

Телефон гарячої лінії :

(0-800) 75-70-05

Ми в соціальних мережах :

2011-2012 © Neftek Oil

Умови використання сайту

Карта сайту

Розробка сайту:

Ви можете зв’язатися з нами
будь-яким зручним для вас способом :

  • По телефону гарячої лінії : (0-800) 75-70-05

  • Написавши в On-line чат

  • Відправивши повідомлення на e-mail : hotline@neftek.ua