34.29

34.29

32.79

31.69

32.29

32.79

16.50

Наші партнери

ORLEN Lietuva в Україні

Згідно з рішенням головного акціонера АТ "Mažeikių Nafta" з 1 вересня 2009 року підприємство перейменовано на ORLEN Lietuva (Орлен Летува)

"ORLEN Lietuva" володіє найбільш сучасним з побудованих на території колишнього Радянського Союзу нафтопереробним підприємством, виробничі можливості якого дозволяють забезпечувати споживачів нафтопродуктами високої якості (Євро-5). Продукція Мажейкяйського НПЗ відповідає найвищим якісним стандартам і завдяки цьому добре відома у багатьох країнах. При цьому компанія не задовольняється досягнутими сьогодні показниками якості і постійно вдосконалює виробництво нафтопродуктів з тим, щоб бути готовою до вимог завтрашнього дня. "ORLEN Lietuva" веде модернізацію свого нафтопереробного виробництва, яка дозволить випускати всю продукцію відповідно до стандартів що вводяться Європейським Союзом в прийдешні роки.

Для "ORLEN Lietuva" виробнича і природоохоронна діяльність складають єдине ціле. Усвідомлюючи свою відповідальність за збереження навколишнього середовища, компанія приділяє особливу увагу екологічній безпеці всіх підрозділів компанії - Мажейкяйського НПЗ, морського терміналу Бутінге і трубопровідної системи. Мажейкяйський НПЗ з проектною потужністю 15 млн. тонн нафти на рік розташований на північно-заході Литви районі (близько 90 км) морських терміналів Бутінге, Клайпеда і Вентспілс.

Перший переробний комплекс заводу був введений в дію в 1980 р. Мажейкяйський НПЗ - постійно удосконалюється і модернізується як нафтопереробне підприємство європейського рівня, що виробляє продукцію високої якості. Сьогодні в компанії працює 3500 високопрофесійних співробітників. Люди є головною цінністю "ORLEN Lietuva" - адже саме вони забезпечують діяльність компанії і визначають її успіх.

Все будет хорошо

Опитування

Ваше відношення до палива Ventus

Ми на карті

Новини та акції

Телефон гарячої лінії :

(0-800) 75-70-05

Ми в соціальних мережах :

2011-2012 © Neftek Oil

Умови використання сайту

Карта сайту

Розробка сайту:

Ви можете зв’язатися з нами
будь-яким зручним для вас способом :

  • По телефону гарячої лінії : (0-800) 75-70-05

  • Написавши в On-line чат

  • Відправивши повідомлення на e-mail : hotline@neftek.ua