34.29

34.29

32.79

31.69

32.29

32.79

16.50

Роки успішної роботи

Компанія ТОВ "Нефтек Оіл" працює нафтотрейдером на українському ринку з 1997 рік. За ці роки ми завоювали довіру у наших покупців і продовжуємо виконувати зобов’язання з постачання ПММ високої якості від найкращих виробників.

На сьогоднішній день компанія ТОВ "Нефтек Оіл" це мережа з 17 діючих АЗС в м. Дніпропетровськ, сучасна нафтобаза і парк бензовозів. Наші автозаправні станції розташовані на виїзних шляхах і в центрі міста, що створює максимальну зручність для заправки високоякісним паливом, а наявність нафтобази є гарантом постачання якісного палива і виключає можливість пошкодження товару в наслідок зберігання і транспортування.

Компанія «Нефтек Оіл» однією з перших на Україні отримала статус офіційного продавця палива класу «VENTUS» - палива європейського рівня, фірмового палива, виробництво якого є інтелектуальною власністю ORLEN Lietuva (Литва). Паливо VENTUS сертифіковане на Україні і максимально адаптовано для використання технікою іноземного виробництва, має низький вміст шкідливих домішок і стабільно при тривалому зберіганні. На АЗС нашої компанії бензини високооктанових марок мають «прибалтійське походження». Нами підписані довгострокові контракти з
ORLEN Lietuva і це зайвий раз підтверджує наміри ТОВ «Нефтек Оіл» поставляти споживачам паливо європейської якості.

Все будет хорошо

Опитування

Ваше відношення до палива Ventus

Ми на карті

Новини та акції

Телефон гарячої лінії :

(0-800) 75-70-05

Ми в соціальних мережах :

2011-2012 © Neftek Oil

Умови використання сайту

Карта сайту

Розробка сайту:

Ви можете зв’язатися з нами
будь-яким зручним для вас способом :

  • По телефону гарячої лінії : (0-800) 75-70-05

  • Написавши в On-line чат

  • Відправивши повідомлення на e-mail : hotline@neftek.ua