34.29

34.29

32.79

31.69

32.29

32.79

16.50

Програма лояльності DRIVE

Справжній DRIVE – тільки з Neftek!

З 12 травня 2014 року мережа АЗС «Neftek» впроваджує нову унікальну програму лояльності – DRIVE.

Унікальність програми грунтується на поєднанні знижки на пальне та можливості накопичувати бонуси для покупок в автомаркетах мережі АЗС «Neftek».
АЗС «Neftek» завжди дає більше Клієнтам, саме тому було прийнято рішення по впровадженню програми лояльності, щоб віддячити нашим постійним Клієнтам, а нові змогли оцінити всі переваги обслуговування в мережі АЗС «Neftek» - високоякісне пальне, швидкий та гарний сервіс.

Тепер, детальніше про програму лояльності.
З самого початку, кожен учасник програми отримує базову знижку у розмірі 10 копійок на літрі по своїй DRIVE-картці, також в комплекті йдуть DRIVE-брелоки, які теж дають базову знижку. В залежності від об’єму використаного пального, зарахованого на DRIVE-рахунок, по основній DRIVE-картці та DRIVE-брелокам на протязі місяця - формується знижка на наступний місяць, вона може складати від 15 до 25 копійок на літрі і діє для основної DRIVE-картки та DRIVE-брелоків.

Формування знижки виглядає наступним чином:

Крім знижки на високоякісне пальне, Клієнти отримують ще одну перевагу. На DRIVE-рахунок зараховуються DRIVE-бонуси, якими можна розрахуватися в автомаркетах мережі АЗС «Neftek» за товар на яких є цінники в бонусах (програма не діє на тютюнові та алкогольні вироби). Бонуси нараховуються за придбане пальне та товари в автомаркетах по основній DRIVE-картці та DRIVE-брелокам.


Для того, щоб стати учасником програми лояльності Drive, Вам необхідно завітати на будь-яку АЗС «Neftek», де Ви зможете безкоштовно отримати Drive-картку у оператора або заправника.

Заповнюйте анкету і отримуйте всі переваги від високоякісного пального та гарного сервісу!


Приєднуйтесь до нас на офіційних сторінках:
vk.com/neftek_oil

facebook.com/neftek.ua


Правила програми лояльності.

Все будет хорошо

Poll

Ваше отношение к топливу Ventus

We are on the map

Hotline :

(0-800) 75-70-05

We are in social networks :

2011-2012 © Neftek Oil

Terms of use

Site map

Developed by :

You can contact us
any way you like :